Sahte hesap listesi.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Sahte hesap listesi.

Öncelikle bu sitede bulunan değer verdiğim arkadaşlarımı tenzih eder, selamlarım. Sitedeki tanıştığım diğerlerine gelince; hayatım boyunca tanıyabileceğim en yavşak, karaktersiz ve iki yüzlü insanlar olduğunu düşünüyor bacak aralarındaki beyinlerine acıyorum.
**
Konuşurken saygımı kaybetmeyeyim diye her kelimeyi düşünüp konuştuğum kimi kadınları ya da kadın görünümlü erkekleri düşünüyorum da, onların geçmiş 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlarken istisnasız hepsinin ensesine vurup “yürü lan şurdan bi sigara kap gel” dersem yeriymiş, hakkıymış diyerekten devam ediyorum yazıma. Neyse, zaten çıkıp gittiler hayatımdan, onlar sağ ben selamet.
**
Sitede bunca zaman geçirip pişman olunmaz mı? Elbet birtakım mevzulardan da pişmanlık duyuyorum. Bazı kalbini kırdığım insanlar oldu, üzerinden onca zaman geçmesine rağmen hala aklıma geldikçe utanıyorum amına koyayım. Alkol, bir miktar can sıkıntısı ve sahte hesapların üzerimde oluşturduğu deformasyonla gelişen, içinde kin barındırmadığım masum sataşmalar diyebilirim. Bir şekilde başka bir platformda denk gelirsek gönüllerini almak için uğraşırım yine. Ayrıca site içinde küfürleştiğim ve blockladığım kendini bilmez gevşekler ve yandaşlarından da özür dilemiyorum ! Hakettiniz, umarım reelde bir yerlerde denk geliriz. Neyse konumuz bu değil.
**
Gelelim şu sahte profil meselesine. Bırakın reeli, sanalda bile söylemek istediklerini açık açık söyleyemeyen ifadesileştirilmiş insanlara, ki bu büyük bir kısmınız oluyor, saygı duyamamaya başladım. Benim saygı duymam pek bir şeyi değiştirmez de, kendilerine saygı duyamadıklarını, ve buradaki dürüst kitlenin kendilerinden nefret ettiğini gördüm ki, bir süre sonra sadece üzücü bir hal aldı bu, yazık. Özellikle gerizekalı hemcinslerimin geyik yapmak için ayrı, kurduğu üst-perde imajı sürdürmek için ayrı, taktik için ya da bastırılmış homoseksüellik duygularını tatmin etmek için ayrı hesaba sahip olmasına ne kadar saygı duyabilirsiniz ki? İçinizde nasıl bir kadın var sizin, hayret.
**
Belki, sitenin büyük kısmı da herkesle bu muhabbeti yapan tiplerdir ve biri diğerini doğuruyordur, bilemem. Ama biri diğerini meşrulaştırmıyor, sadece kendi seviyesine çekiyor. Bu halleri görünce, insan biraz soğuyor takdir edersiniz ki. Sadece küfür etmek, kuyruk acısını o hesap üzerinden gidermek için, birilerinin kirli çamaşırlarını ortaya dökmek amacıyla ayrı hesap alan insanlara da sesleniyorum, yırtık kondom çocukları! Yapmayın, efendi olun ! Porno platformundayız diye bokunu çıkarmanın gereği yok, demir tavında dövülür.
**
Bu ne idüğü belli olmayan, fiili livata sonucunda doğan ve babaları anonim sahte kullanıcılara, literatürümdeki tek tek sayamayacağım tüm sokak jargonlarını ve küfürleri sevdiklerine armağan ederken; bazı arkadaşlarımla yaptığımız sinerji sonucu, sahte hesapları tespit edip hem fikir olduğumuz bir kaç kişiyi sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyuyorum.

Sevgiler;
Hedonist-E

Sahte hesap Listesi

_Besra
_didem__
Sanal_kolem_ol
__eBRu__
cam2camgirl
cancan23
cancan_23
anal_kubra
sexybaby1200
linda06
hilalnhilal
colorofhate
cigdem93
donsevici
tangaankara
criminaldark
nesrinnesrin
aynur3434
damla
xburcux
deniz44
edaylmz
kiss_I
axiwaled
Esinti_Girl
cigdem_derya
essmeray
prgirl34
sevde
darkangel8888

Not: Liste içinde şaibeli olduğunu düşündüğünüz ya da listeye eklenmesini veya çıkarılmasını talep ettiğiniz hesapları, gerekçeleri ile birlikte tarafıma mesaj atmanız yeterli olacak, ispatı edilen her gerekçe için düzenleme yapılacaktır.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir