stadda maç

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

stadda maç
Selam arkadaşlar ben aykut 22 yaşındayım sakarya serdivanda oturuyorum. Daha önce yurtta ve araçta yaşadıklarımı anlatmıştım. 7. Sınıftaki araç deneyimimden sonra uzun bi süre erkeklerden soğumuştum. Son baharın ortalarına doğru 8. Sınıfın başında yeniden canım istemeye başlamıştı ama ve ben ne yapacağımı biliyordum. Direk gabile ye girdim ve arayışa başladım 40 yaşlarında biri serdivana yeni geldiğini mühendis olduğunu bana para karşılığı fantezi dünyasında olmamı istedi. Tabi ben ne istediğini anlamadım ama para herşeyi değiştirdi. Sonra aradan zaman geçti gece saat 11 gibi sosyete pazarında buluştuk. Sıradan sohbetlerin ardından sosyete pazarının tenha bi yerinde elini pijamamın içine sokup deliğimi yokladı sonra ağzına sokup ıslattı ve deliğimden içeri soktu parmağını.
hızlı ve titrete titrete parmağıyla deliğimi yoklaması beni azdırmaya başladımıştı. Ben hafif hafif inlemeye başlayınca bu burda olmaz diyip beni sosyete pazarının arkasındaki stada soktu gece kimse olmazdı orda. Stada girdik ve bir tur attık ardından elektrik panel deposunun arkasına geçtik. Altımda pijama üstümde V yaka uzun kollum vardı. Diz çök dedi bende yaptım . adam değişik değişik şeyler yapıyodu 4 ayak şekilde onu beklerken o arkama geçmiş kalçama tokat atıyo önüme geçip ağzıma parmağını sokup git gel yapıyo etrafımda turluyodu. Birden dizlerinin üstüne çöküp kaprisini sıyırıp sikini ağzıma kökledi. Ağzımı hızlı hızlı sikip birden kökleyip bekliyo tam kusacekken çekip dinlendiriyodu. 3 sefer aynı şekil yaptı ve arkama geçti. Uzun zamandır yapmadığım için yapmadığım için yavaş ol demek için tam arkamı dönecektim ki birden kökledi. Bastım çığlığı tabi tam kaçacakken saçlarımdan tutup asıldı ve bağırma lan orospu milleti başımıza toplama gece gece diyip hiç deliğimi dinlendirmeden pompalamaya başladı. Öyle sert sikiyodu ki zevkmi alsam acımı çeksem bedenim bile karar veremiyodu. 5 dakika kadar beni o şekilde canımı yaka yaka sikti. Kalktı ve altımdaki pijamayı çıkardı bacaklarımı omzuna alıp üstüme kapaklandı resmen omuzlarımın üstünde iki büklüm zor nefes alıyodum. Sikini deliğime dayadı ve geçirdi. İşte o zaman zevk aldım. Derin bir ohhh çektim. Asıl seks şimdi başlıyordu ve gerçek yarrağın hissi mideme kadar giriyordu. Sikini yarıya kadar çıkarıp tekrar köklüyordu her kökleyişinde vur aşkım vur diye kısık kısık inliyordum zira sesimde fazla çıkmıyordu.o pompaladıkça ben boşalmaya biraz daha hazırlanıyordum. Boşalmama az kalmıştı geliyorum dedim hiç elimi bile sürmeden boşalmak üzereydim üstümden kalkmasını beklerken o daha da dikleştirdi beni ve o şekilde sikmeye devam etti . kendi üstüme göğüslerime ve yüzüme doğru boşalmıştım. Ben bitmişken o sikini çıkarıp boşaldı yüzüme. Yüzüm gözüm göğüslerim sperm oldu . temizlenecek bez veya peçete yoktu. Üstüme silip toparlandık ve evlere dağıldık. Dağılmadan önce sağlam bir karısın her zaman buluşalım diyip bana numarasını verdi. Ama ben bidaha onu hiç aramadım
sitemiz paylaşmama izin verirse skype adresim pasif_sakarya@hotmail.com facem ise aykut irtekin kedi resimli profil ekleyin tanışalım.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir