Olgun Dul Akrabam (Bana geliyor)

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

College

Olgun Dul Akrabam (Bana geliyor)
Önceki yazımda anlatmış olduğum anımda bahsettiğim kişi bugün mesaj gönderdi, bu ay içinde Ankara’ya gelecekmiş, beni misafir eder misin diye sordu. Ben de bunu zevkle kabul edebileceğimi hatta gelmeden bikaç gün önce haber verirsen ben de ona göre izin alacağım dedim. Heyecanla geleceği günü bekliyorum.

Telefonla görüşmüştük bu geçen süre zarfında. Ara sıra birbirimizi tatmin edecek erotik şeyler, ara ara da görüntülü konuşarak birbirimizi azdırdık.
Onu yine çok istediğimi ve onunla her konuştuğumda sikimin taş gibi olduğunu biliyor. Geldiğinde eminim o da çok istekli ve azgın olacak. İzni 2 günmüş ve o iki günü sanırım hep yatakta geçiririz.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir